EGF V Lift Gold

EGF PEPTIDE GOLD ELIXIR
Peptydowy eliksir z koloidalnym złotem i BIO-placentą,
polecany do masażu cery dojrzałej z utratą jędrności.
Biomimetyczny kompleks peptydowy Perfection Peptide
P3 poprawia napięcie i sprężystość skóry. Czynniki
EGF, IGF, FGF oraz VEGF stymulują odnowę komórkową
naskórka i fibroblastów, redukując zmarszczki i modelując
owal twarzy. Koloidalne złoto zapewnia rozświetlenie
i przywrócenie blasku nawet zmęczonej skórze.

Witamina C i kwas ferulowy

 

Powder VitC & Ferulac Acid

Kwas ferulowy z witaminą C w proszku

 

Wysokostężony koncentrat z kwasem ferulowym i witaminą C przeznaczony do intensywnej kuracji wzmacniającej cer naczyniowych, atopowych, łuszczycowych. Celem zachowania 100% stabilności, zachowano postać proszkową witaminy C. Aktywowane w wyniku zmieszania składniki stymulują delikatne złuszczanie naskórka, jego regenerację i keratynizację. Pogrubiają skórę, stymulują syntezę kolagenu i elastyny, co sprzyja intensywnej poprawie jędrności i elastyczności skóry dojrzałej.

Zabieg z kwasem pirogonowym

Zabieg z kwasem pirogronowym ,wskazania do zabiegu: trądzik w fazie aktywnej, blizny i przebarwienia potrądzikowe, łojotok, przebarwienia, skóra starzejąca się, poszarzała. działanie zabiegu: działanie kwasu pirogronowego polega na zmniejszeniu przylegania pomiędzy korneocytami, co powoduje utratę łączności między komórkami kolczystymi i ścieńczenie warstwy rogowej naskórka. Kwas pirogronowy ma wysokie właściwości penetracyjne i bakteriostatyczne oraz wyjątkowe działanie przeciwzaskórnikowe, którego nie wykazują kwasy AHA. Reguluje też wydzielanie sebum, i co za tym idzie, zmniejsza przetłuszczanie się skóry łojotokowej i trądzikowej. Preparaty na bazie kwasu pirogronowego zmniejszaja łojotok, likwidują zaskórniki, oczyszczają i domykają pory. Widocznie wygładzają blizny potrądzikowe, rozjaśniają przebarwienia. Mogą być stosowane nawet w przypadku cer ze stanami zapalnymi i couperose. Zabiegi przy użyciu kwasu pirogronowego są wyjątkowo bezpieczne i całkowicie bezbolesne.  

Vitamina C Power Pure

 

 

Power Pure Vit C Line - siła 100% aktywnej witaminy C 

 

Rozjaśnienie skóry, wyrównanie jej kolorytu, walka z przebarwieniami, wzmocnienie naczynek krwionośnych, ich ochrona przed nadmiernym „pękaniem” oraz hamowanie postępujących procesów starzenia się skóry poprzez „wychwytywanie” wolnych rodników…

To tylko przykłady szerokiego wachlarza zastosowań witaminy C. Nic więc dziwnego, że jej przyswajanie jest tak istotne. Od lat toczy się debata dotycząca najlepszej metody przyjmowania witaminy C. Farmaceuci obstają przy formie doustnej. Jednak w rzeczywistości tylko nieliczny procent witaminy C spożywanej w postaci tabletek jest wykorzystywany przez organizm i to na rzecz przemian podstawowych. Dla naszej skóry nie pozostaje niemalże nic.

Zatem jeżeli nie od środka, to może od zewnątrz?
Zdawać by się mogło, że na tym polu kosmetyka radzi sobie stosunkowo dobrze. Niestety, nie aż tak dobrze. Witamina C, czyli kwas askorbinowy jest związkiem bardzo wrażliwym na działanie wielu czynników środowiskowych, w tym tlenu, pH, czy metali ciężkich. W wyniku ich bezpośredniego działania, witamina C unieaktywnia (unieczynnia) się. A ponieważ tlen przedostaje się do kosmetyków z każdorazowym jego otwarciem, bardzo wielu problemów przysparza producentom kosmetyków zachowanie pełnej aktywności witaminy C.

Clarena znalazła na to sposób i skomponowała produkty z unikatową witaminą C tzw. AA2G™.

Jest to naturalnie występująca witamina C zabezpieczona przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych cząsteczką glukozy. Zachowuje ona całkowitą aktywność w kontakcie z czynnikami, które normalnie spowodowałyby jej unieczynnienie. To daje nam gwarancje, że nasze produkty przyniosą 100% efekty.

Power Pure Vit C Line to innowacyjna linia rozjaśniająco-wygładzająco-odmładzająca, w skład której wchodzą profesjonalne produkty Clareny zawierające unikatową witaminę C: Pure Vit C Milk, Pure Vit C Tonic, Power Serum+100% Vit C AA2G™, Power Mask+100% Vit C AA2G™ oraz Power Cream+100% Vit C AA2G™. Zabieg z użyciem tych kosmetyków - Active Pure Vit C Treatment - jest niemal magiczny, krok po kroku przenosi w inny wymiar pielęgnacji. Sprawia, że skóra zyskuje wyraźne rozświetlenie, promienieje blaskiem, jest niemal alabastrowa, gładka - po prostu piękna!

Zabieg Hyaluron 3D

Cristal Hyaluron 3D Mask Ultra-nawilżająca maska z 3 rodzajami kwasu hialuronowego i kompleksem Pentavitin Rewolucja w nawilżaniu, specjalistyczny program gwarantujący błyskawiczne, trójwymiarowe rezultaty! Kremowa maska polecana dla wymagającej intensywnego i skutecznego nawilżenia skóry. Dzięki połączeniu kompleksu Pentavitin® z różnymi formami kwasu hialuronowego skutecznie zwiększa nawilżenie skóry. Zawarty w preparacie Epidermist 4.0 z łatwością przenika w głąb skóry i pobudza produkcję protein odpowiedzialnych za różnicowanie komórkowe. Dodatkowo, niczym „magnes” przyciąga wodę zawartą w głębszych warstwach dermy i nawilża wyżej położone warstwy skóry. Dzięki zawartości Cristalhyal, który tworzy na jej powierzchni specyficzny „film” zapobiega TEWL oraz hamuje procesy zapalne wywołane czynnikami środowiskowymi oraz genetycznymi. Hyacare® Filler CL to usieciowany kwas hialuronowy, który zaaplikowany na powierzchnię skóry, doskonale dopasowuje się do profilu zmarszczek i bruzd maskując ich głębokość. W efekcie skóra jest idealnie gładka, napięta, jędrna.

Zabiegi aparaturowe

Zabiegi aparaturowe, kawitacja peeling ultradźwiękowy, wprowadzanie ampułki ultradźwiękami, mezoterapia bezigłowa, darsonwalizacja.

Więcej